Inschrijven Chirojaar 2023-2024

Inschrijven is mogelijk tot 30 oktober!

Het lidgeld dit jaar bedraagt €40. Hiermee wordt de verzekering, de administratiekosten en de aansluiting bij Chiro Nationaal betaald. Bij deze €40 is ook een drankje op elke Chirozondag inbegrepen. Het lidgeld mag overgeschreven worden op het rekeningnummer BE70 0016 0875 7225 met vermelding "naam lid + afdeling".

Om chiro betaalbaar te houden voor iedereen lanceert Chirojeugd Vlaanderen in 2023-2024 een sociaal tarief. Dit komt erop neer dat de aansluitingskost voor de verzekering die wij als vereniging moeten betalen aan Chirojeugd Vlaanderen verlaagd wordt voor leden die het financieel moeilijker hebben. Voor hen vragen wij voor het werkjaar van 2023-2024 €25. Zo hopen we dat de kostprijs van Chiro voor zo weinig mogelijk kinderen en jongeren als hindernis werkt. Om in aanmerking te komen voor het sociaal tarief hoeven ouders geen bewijsstukken voor te leggen. Indien u hiervoor in aanmerking komt, gelieve een mailtje te sturen naar chirookidoherzele@gmail.com waar we verder kunnen afspreken!

Dit jaar geven wij ook de keuze tussen een gedrukte Choera en een online Choera. De Choera is ons eigen tijdschriftje dat meerdere keren per jaar wordt uitgebracht. Hierin staat er een artikeltje per afdeling, extra info over komende evenementen, kalender en nog zoveel meer! Op dit formulier kan u aanduiden of u graag een papieren Choera ontvangt. Hiervoor rekenen wij per gezin (niet per kind!) 4 euro extra aan bij de inschrijvingsprijs. Wanneer u hiervoor kiest zal u een mailtje ontvangen elke keer als er een Choera uitkomt en die na een chironamiddag kunnen komen ophalen! 

Voor onze nieuwe leden die nog niet helemaal overtuigd zijn van de Chiro is er de kans om na startdag nog een keer te komen proberen op 24 september en 1 oktober, vooraleer het inschrijvingsgeld over te schrijven. Als er besloten wordt om de rest van het chirojaar mee te volgen moet het inschrijvingsgeld ten laatste tegen 30 oktober gestort zijn. 

Als jullie via dit formulier inschrijven & daarna geld storten zal uw kind al sowieso ingeschreven zijn voor het chirojaar, en hoeven jullie je enkel aan te melden bij de leiding van de juiste afdeling op startdag.

U zal een bevestigingsmail ontvangen wanneer u dit formulier ingediend heeft, check hiervoor zeker uw spam of ongewenste mails! Indien u die mail niet ontvangt, gelieve een mailtje te sturen naar chirookidoherzele@gmail.com ter controle.

Indien u vragen heeft kan u contact opnemen met onze groepsleiding: Fien Van de Voorde (0471 45 84 02), Julie De Vos (0468 24 18 59) of Emiel Steels (0473 40 80 09) of mailen naar chirookidoherzele@gmail.com

Voor de indeling van onze afdelingen hanteren wij de volgende criteria (werkjaar 2023-2024):

  Geboortejaar Studiejaar
Ribbels 2017 1e leerjaar
Sloebers 2016 2e leerjaar
Speelclub 2014-2015 3e en 4e leerjaar
Rakwi's 2012-2013 5e en 6e leerjaar
Tito's 2010-2011 1e en 2e middelbaar
Keti's 2008-2009 3e en 4e middelbaar
Aspi's 2006-2007 5e en 6e middelbaar

Helaas kunnen kinderen geboren in 2018 zich nog niet inschrijven in onze Chiro. In het algemeen wordt er in Chirogroepen een minimumleeftijd van 6 jaar gehanteerd.

De situatie is natuurlijk denkbaar dat kinderen op school een studiejaar overslaan of bepaald studiejaar dubbel volgen. Volgt jouw zoon of dochter een aangepaste studieloopbaan en komt zijn of haar studiejaar niet overeen met het geboortejaar? Neem dan contact op met de groepsleiding om de afdeling te bespreken.

Wenst u in het werkjaar 2023-2024 een gedrukte choera te ontvangen? We brengen hiervoor per gezin (niet per kind) 4 euro extra in rekening. Indien u hier niet voor kiest krijg u nog steeds de online versie om de twee maand via mail doorgestuurd.
Informatie ouder 1
Gelieve dit nummer in te vullen volgens het format: 0471/23-45-67
INFORMATIE OUDER 2
Gelieve dit nummer in te vullen volgens het format: 0471/23-45-67
CAPTCHA
Dit veld is om te testen of je een machine of persoon bent om spamberichten te voorkomen.
4 + 2 =
Los dit eenvoudige wiskundige probleem op en voer het resultaat in. bijv. voor 1+3, voer 4 in.